2018


Rīgas futbola čempionāts 11-11 (3.līga)

Rīgas reģionā 2018. gada sezonā tika izveidota 3.līga, jeb “Izaicinājuma” līga ar nolūku popularizēt futbolu Rīgā un Rīgas rajonā. Un ņemot vērā apstākli, ka līdervienības 2.līgas Rīgas zonā un vidējais līmenis ir ļoti augsts, kas savukārt jaunām komandām vai mazāk profesionālām komandām samazina uzvaru prieku un tās pārceļas uz citiem reģioniem, kur līmenis ir zemāks. Šī iemesla dēļ Rīgas reģionā tika izveidota 3. līga, kur var piedalīties klubi LFF biedri, biedru kandidāti, kā arī citas komandas.

Šajā līgā piedalījās 5 komandas, daļa no tām bija iepriekšējo sezonu 2. līgas pastarītes. Uzvaru izcīnīja FK Reinards/Ropaži komanda.

Oficiālā informācija par turnīru: http://fta.lv/rigasfutbols/2018/index.php?language=1&menu=2&league=golden

Ņemot vērā ka komandas treniņus apvienojām kopa ar NBS karavīru komandu.  Izlēmām izveidot apvienoto komandu dalībai šai līgā kuru nosaucām par “FK KADAGA/RPP”. Komandas sastāvs bija stipri amatierisks un dalība faktiski bija daļēji pašfinansēšana no spēlētājiem un nelielu atbalstu nodrošināja NBS organizatori kā arī RPP organizatori un nelies atbalsts no draugiem.

Turnīru beidzām 4 vietā no 5 komandām. Sezonas sākums bija labs izcīnījām 2 uzvaras un 2 neizšķirtus. Tad sekoja pauze turnīrā. Otrs aplis neizdevās kā vēlējāmies un piedzīvojām vairākus izšķirošus zaudējumus. Rezultātā palikām ārpus godalgoto komandu skaita. Kopā guvām 27 vārtus ielaidām 11 un mūsu komandas uzbrucējs kļuva par labāko “bombardieri” savukārt mūsu komandas vārtsargs A. Halimoskins tika nominēts labāka vārtsarga balvai.

Kopumā no mūsu komandas apvienotajā komandā startēja 11 spēlētāju.

Rīgas minifutbola turnīrs

2018. gada vasaras posmā Rīgas Futbola Federācija sadarbībā ar Latvijas Futbola Federācija regulāri organizē Rīgas minifutbola čempionātu, kas ir reģionālais minifutbola turnīrs, kura sezonas uzvarētāji no katra reģiona satekās sezonas beigās Latvijas Minifutbola finālā, kur tiek noskaidrots Latvijas čempions minifutbolā.

2018. gada sezonā turnīrā startēja 16 komandas, RTU Stadionā tika izspēlētas 10 spēļu aplis. Par sezonas uzvarētājiem kļuva “Bettend.com” futbolisti, kuri triumfēja arī Minifutbola finālā un kļuva par Latvijas čempioniem. Sudraba medaļas ieguva “AMOKO/02”, savukārt bronza – “FC Petrow”. Visa 2018 gada sezona aizgāja Bettend un Betlaines zīmē, komanda triumfēja gan 11-11 2.līgā gan Rīgas zonā gan Latvijā!

Oficiālā informācija par turnīru: http://fta.lv/synottip/2018/

16. komandu konkurencē tika izcīnīta ir 7 vieta . No trešās vietas atpalikām 5 punktus, kaut gan visu sezonu atradāmies turnīra augšdaļā. Zaudējām cerības uz medaļām tikai sezonas izskaņā līdzās spēlēs 2 reizes atzīstot “AMOCO/02” pārākumu. Kopā sezonā tika izcīnītas 4 uzvaras, 3 reizes spēlēts neizšķirti un piedzīvoti 3 zaudējumi. Tas deva mums 15 punktus. Kopā tika iesisti 19 vārti un ielaisti 16. Bijām 9-11. rezultatīvākā komanda un 4-6 aizsardzībā drošākā. Rezultatīvākais komandas spēlētājs bija Renārs Kazus. Starp labākajiem turnīra nominācijās mūsu spēlētāji netika izvirzīti. Komandas pieteikumā bija 25 spēlētāji.

STRONG KAUSS 2018 (rudens)

Starptautisks vienas dienas vasaras sezonas noslēgumā minifutbola turnīrs. Tas ir amatieru minifutbola turnīrs formātā 5+1 uz telpu futbola vārtiem ar 10 minušu spēles laiku. Turnīrā piedalījās 20 komandas sadalītas 2.līgās izspēlējot apļa spēles katra ar katru un noskaidrojot labākos.

Oficiālā informācija: http://strongapsardze.lv/skstrong.lv/

Mēs startējām ar divām komandām “Salons.lv” un “Rīgas Pašvaldības Policija”

prioritate

Ieguvām 4 vietu ar “SALONS.LV” komandu un 7.vietu ar “Rīgas Pašvaldības Policija” komandu.

Rīgas telpu futbola čempionāts

Turnīra mērķis ir noskaidrot Rīgas spēcīgākās telpu futbola komandas. Šis skaitās Latvijas telpu futbola piramīdas 3 spēcīgākā līga aiz LTFA virslīgas un LTFA 1. līgas. Turnīrā piedalās 30 komandas kuras sākotnēji tiek ielozētas 3 grupās. Tad tiek izspēlētas 2 apļu spēles mājās un izbraukumā. Pēc kā 3 labākās no katras grupas tiek uz fināla grupu kur 2 apļu spēlēs tiek noskaidrotas labākās komandas. Startējam ar nosaukumu “Rīgas Pašvaldības Policija”. Mājas spēles aizvadām IeM sporta centra “Brasa” sporta zālē.

Rīgas telpu futbola čempionāts 18/19

Ķekavas čempionāts

Ķekavas novada atklātā čempionāta telpu futbolā mērķis ir veicināt sportisku dzīvesveidu un telpu futbola popularitātes celšanu novadā un noskaidrot Ķekavas čempionāta uzvarētājus. Turnīrs notiek svētdienās. Čempionātā tiek izspēlētas regulārā turnīra apļa spēles un labākās 4 kvalificējās izslēgšanas spēlēm un noskaidro labāko. Turnīrs ir ar ierobežojumiem virslīgas spēlētājiem un limitētiem 1.līgs spēlētājiem.

Oficiālā informācija: http://sports.kekava.lv/sa/2018/12/telpu-futbola-cempionata-pirms-pedejas-kartas-visas-komandas-saglaba-izredzes-ieklut-a-grupa/

Šajā čempionātā startējam ar jaundibināto biedrības nosaukumu.  Šajā turnīrā liels uzsvars ir jaunajiem spēlētājiem, kurus ir plānots nākotnē piesaistīt pie mūsu komandas. Un uz pieredzējušiem uzturēt sevi formā. Turnīrs vairāk ir prieka pēc, popularizēt savu jauno komandas nosaukumu.

Latvijas kauss telpu futbolā

Latvijas kauss telpu futbolā ir Latvijas mēroga sacensības telpu futbolā, kur sacenšas Virslīgas un 1.līgas čempionāta, kā arī LFF reģionālo centru sacensību klubi. Šajā sezonā Latvijas kausam bija pieteikušās 36 telpu futbola komandas. Šis turnīrs ir kvalitātes ziņā ļoti augsta līmeņa, prasa augstu kvalitāti gan no organizatoriskā aspekta, gan prasībām pret komandām. Turnīra organizatori ir Latvijas Telpu Futbola Asociācija.

Oficiālā informācija par turnīru: http://www.ltfa.lv/lv/turniri?league=5

Turnīrā startējām ar jaundibināto futbola klubu “FK Prioritāte”, spēlējām Ķekavā. Turnīrā piedalījāmies Salons AIS formās.

1/32 daļu finālā spēle bija vēsturiski dramatiska. Spēles sākumā zaudējām jau ar rezultātu 0-5 un vārtsargs nopelnīja sarkano kartiņu un palikām bez vārtu vīra. Vārtos stājās laukuma spēlētājs. Mums izdevās atspēlēties un panākt papildlaiku ar rezultātu 6-6. Papildlaiks beidzās ar rezultātu 8-8. Un pēcspēles sitienu sērijā tomēr pārspējām “FK Ropaži” komandu, realizējot visus soda sitienus. Spēle norisinājās Ķekavas Sporta centrā. Spēle bija pamanāma Latvijas telpu futbola aprindās un youtube noskatījās ap 1000 skatītāju.

1/16 daļu finālā Ķekavas sporta centrā tikāmies ar tā brīža 1.līgas 2 vietas īpašnieci “TFK Salaspils” komandu. Arī klātienē spēles bija diezgan apmeklēta. Spēle bija līdzīga līdz otrā puslaika vidusdaļai. Taču pārāk daudz kļūdas aizsardzībā noveda mūs iedzinējos un spēles izskaņā spēlējām bez vārtsarga. Gala rezultātā piekāpāmies ar rezultātu 8-3.