2017

Rīgas minifutbola turnīrs

Rīgas reģiona oficiālās minifutbola sacensības 2017.gadā organizēja Rīgas Futbola Federācija sadarbībā. Tas ir reģionālais minifutbola turnīrs, kura uzvarētājs kvalificējās uz Latvijas minifutbola čempionāta finālu un tiek noskaidrots Latvijas minifutbola čempions. Šīs ir oficiālās LFF sacensības. Turnīrā turpinājām piedalīties ar mūsu atbalstītāja Salons AIS nosaukumu “Salons.lv”

prioritate 2017

16 komandu konkurencē palikām nepatīkamajā 4 vietā. “Salons.lv” lieliski aizvadīja turnīru un izcīnīja līdz šim augstāko panākumu komandas vēsturē. Tomēr sajūtas ir divējādas, jo pavisam nedaudz pietrūka līdz godalgotajam trijniekam. Noslēgumā mums bija vienāds punktu skaits ar 3.vietā esošo “ISG” komandu, bet bronzas medaļas  konkurenti, jo savstarpējā spēle mēs zaudējām 2-3.

Kopā sezonā tika izcīnītas 6 uzvaras, 1 reizei spēlēts neizšķirti un piedzīvoti 3 zaudējumi. Tas deva mums 19 punktus. Kopā tika gūti 35 vārti un zaudēti 13. Bijām 2. rezultatīvākā komanda un 2. aizsardzībā drošākā. Rezultatīvākais komandas spēlētājs bija Renārs Kazus – 11 vārti.

Starp labākajiem turnīra dalībniekiem dažādās nominācijās tika izvirzīti mūsu komandas spēlētāji. Labākais vārtsargs ALEKSEJS HALIMOSKINS, labākais aizsargs MĀRIS VARKALIS, labākais pussargs: RENĀRS KAZUS, labākais spēlētājs RENĀRS KAZUS, labākais treneris/menedžeris RINGOLDS PRĀVASTS, vairākās nominācijās arī ieguvām balvas.

Pateicoties dažādu apstākļu sakritībai, citu vadošo komandu diskvalifikācijai un vēl citiem apstākļiem, “Salons.lv” kvalificējās no Rīgas reģiona uz Latvijas amatieru kausa izcīņu minifutbolā (7 pret 7) finālu. Kur piedalījās 6 labākās komandas no visas Latvijas. Prasmīgākā izrādījās Latgali pārstāvošā Daugavpils novada vienība “Kalupe” . “Salons LV” ierindojās 5 vietā Latvijā.

latvijas kauss

Summerfutsal līga

2017. gada vasaras sezonā Latvijas Telpu Futbola asociācijas izpilddirektors A. Samoilovs nolēma organizēt alternatīvu futsal līgu vasaras periodā telpu futbolam, lai spēlētāji, kuri vairāk koncentrējās uz telpu futbolu būtu, kur uzspēlēts arī vasaras periodā. Tieši šis turnīrs tika tendēts vairāk uz amatieriem, jo bija ierobežojumi futsal virslīgas spēlētājiem.

Turnīrā startējām ar nosaukumu “RPP”. Piedalījāmies šajā turnīrā ar rezerves sastāvu, kurš tika komplektēts no tiem spēlētājiem, kuriem mazāk sanāk uzspēlēt Minifutbola čempionātā.

summerfutsal

Pēc regulārā turnīra ierindojāmies 6 vietā 9 komandu konkurencē. 2 uzvaras 3 neizšķirti un 3 zaudējumi. Un play off  izstājāmies ¼ finālā. Pieteikumā uz turnīru bija 17 spēlētāji. Kopā turnīra laikā guvām 33 vārtus ielaidām 43.

STRONG KAUSS 2017 (pavasaris)

Starptautisks vienas dienas ziemas sezonas noslēguma futsal turnīrs, kas norisinājās Elektrum Olimpiskais centrs. Startējām 20 komandu konkurencē (t.sk. no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Lietuvas un Igaunijas). Startējām ar “Rīgas Pašvaldības Policija” komandu.

STRONG KAUSS 2017 (pavasaris)

Triumfējām “Biznesa līgā”, izdevās sakrāt 20 punktus. Svinējām 6 uzvaras, 2 reizes cīnījās neizšķirti, bet vienīgo zaudējumu (0:2) piedzīvojām pret turnīru ceturtajā vietā noslēgušo “LABA” komandu.

STRONG KAUSS 2017/18 (rudens)

Starptautisks vienas dienas vasaras sezonas noslēgumā minifutbola turnīrs. Tas ir amatieru minifutbola turnīrs formātā 5+1 uz telpu futbola vārtiem ar 10 minušu spēles laiku.

Oficiālā informācija: http://strongapsardze.lv/skstrong.lv/

Ieguvām 4 vietu ar “SALONS.LV” komandu “Premjerlīgā un 7.vietu ar “Rīgas Pašvaldības Policija” komandu “Biznesa līgā”

strong kauss 2017

Mateja futbola līga

Minifutbola turnīrs formātā 5+1. Regulārā sezona norisinājās visas ziemas garumā “Olimpiskā SC” hallē uz sintētiskā seguma un telpu futbola vārtiem. Turnīra formāts bija regulārā sezona 2 grupas pa 8 komandas. 4 komandas no katras grupas kvalificējās uz izslēgšanas spēlēm. Uzvarētāji “Husky” otrā vieta “Prioritāte/Aion Industry” trešie “TCM”.

2017/2018. regulārā sezona tika aizvadīta vēl pārliecinošāk kā iepriekšējā un nezaudējām nevienā spēlē, kas ir turnīra rekords. Play off tikām līdz finālam, kur atkal bija jātiekas ar “Husky” un favorītu statuss kārtējo reizi nospēlēja ļaunu joku. Piedzīvojām sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 3:4. Visas individuālās balvas komandas spēlētajiem bija vājš mierinājums.

Rīgas telpu futbola čempionāts

Kā “Iepriekšējas “Alternatīvās līgas” uzvarētāji pacēlāmies uz vienu līgu augstāk Šajā sezonā startējam “Izaicinājuma līgā” pēc ranga 4 spēcīgākā līga Latvijā 2. Rīgā. Turnīra piedalījās 23 komandas, kuras 6 mēnešu garumā noskaidroja spēcīgāko komandu. Kā sezonas izskaņā noskaidrojās tad labāki bija “EUROLOGI/GiftPrint” otrā vieta “Estoty/JOMA TEAM” bronzu ieguva “RAITA” komanda.

Turnīrā tradicionāli piedalījāmies ar “Rīgas Pašvaldības Policija” nosaukumu un daļa no spēlētājiem bija policijas darbinieki.

23 komandu konkurencē tika izcīnīta ir 10. vieta. Sezonas sākums bija neveiksmīgs un nekvalificējāmies fināla grupai. Iekļuvām cerību grupā, kuru vinnējām, un sezonas izskaņā nospēlējot lielisku 8 uzvaru sēriju.Turnīrā tika izspēlētas 26 spēles. Kopā sezonā tika izcīnītas 16 uzvaras, 2 reizes spēlēts neizšķirti un piedzīvoti 8 zaudējumi.Kopā tika iesisti 128 vārti. Bijām 3. rezultatīvākā turnīra komanda. Rezultatīvākais komandas spēlētājs bija Renārs Kazus ar 32 vārtu guvumiem.

STRONG KAUSS 2017/18 (ziema)

Starptautisks vienas dienas ziemas sezonas noslēguma futsal turnīrs. 24.03.2018. Turnīrā piedalījās 22 komandas sadalītas 2 līgās “Premjer līga” un “Biznesa līga” izspēlējot apļa spēles katra ar katru un noskaidrojot labākos. Triumfēja vietējā komanda “Salons.lv” sakrājot 17 punktus. Pērnā gada zeltu pret sudrabu šoreiz nomainīja Baltkrievijas komanda “Energosbit”, bet trešajā vietā ierindojās “STRONG”.

Oficiālā informācija: http://strongapsardze.lv/skstrong.lv/

Mēs startējām ar divām komandām “Salons.lv” un  “Rīgas Pašvaldības Policija”.

Ieguvām 1 vietu ar “SALONS.LV” komandu “Premjer līgā”. 5.vietu ar “Rīgas Pašvaldības Policija” komandu “ Biznesa līgā”. “Salons.lv”, 8 spēlēs guva 5 uzvaras, 2 reizes cīnījās neizšķirti, bet vienā mačā atzina sāncenšu pārākumu, sakrājot 17 punktus.