2016

Rīgas minifutbola turnīrs

Rīgas reģiona oficiālās minifutbola sacensības, uzvarētājs kvalificējās uz Latvijas minifutbola čempionāta finālu un tiek noskaidrots Latvijas minifutbola čempions. Šīs ir oficiālās LFF sacensības. Komanda ir pamainījusi savas krāsas un dažādu apstākļu dēļ vairs nepārstāv RPP, bet startējam ar nosaukumu “SALONS.LV”.

Rīgas minifutbola turnīrs 2016 salons.lv

Komanda ierindojās 11. vietā 16 komandu konkurencē. 12. spēlēs pratām izcīnīt 5 uzvaras 1 neizšķirtu un 6 zaudējumus. Kopā iesitām 31 vārtus un ielaidām 29, pēc rezultativitātes ierindojāmies 3. vietā turnīrā. Pēc fair paly ar 8 dzeltenajām kartiņām bijām 5. disciplinētākā komanda turnīrā.

Kausa izcīņā izstājāmies 1/4 finālā. 1/8 finālā izloze krita pret sezonas 4. labāko komandu Industrial Steel Group, pamatlaiks beidzās 0-0, bet pēcspēles soda sitienos bijām pārāki ar 3-1 pa „pendelei” iesita Andris Brencis, Jānis Kleperis un Ringolds Prāvasts, vienu pretinieku sitienu atvairīja Aleksejs Halimoskins. 1/4 finālā pretī nāca Marshal FC, kas pēc sezonas ierindojās 9 vietā (Salons.lv palika 11.vietā). Spēles izskaņā ielaidām rikošetu no Salons spēlētāja kājas un nepaspējām atspēlēties. Rezultāts 0-1.

Paldies spēlētājiem: Edgaram Grabļevskim, Kasparam Žodziņam, Ringoldam Prāvastam, Kristapam Žodziņam, Ronaldam Romanovskim, Andrim Brencim, Kristapam Smiltēnam, Jānim Garais, Jānim Kleperim, Mārim Varkalim, Edgaram Priedem, Ivanam Sovinam, Uldim Alikam, Armīnam Fjodorovam, Sandim Rozentālam, Aivim Zorģim, Sandim Gedominskim, Aleksejam Halimoskinam.

Beach Games futbola Pludmales futbola līga

Vasaras garumāsporta aktīvisti organizējaveselības un saliedētības pasākums “Beach Games” ar pieklājīgu balvu fondu un skaistu vizuālo un noformējumu.Vairāki pludmales futbola posmi norisinājās Vecāķu pludmalē. Kādā no posmiem bija jākvalificējas trijniekā, tas nodrošināja piedalīšanos fināla posmā, kurš norisinājās Ķīpsalā.

Beach Games futbola Pludmales futbola līga 2016

Kvalificējāmies fināla posmiem, kur izskaņā ieguvām 6 vietu.

STRONG KAUSS 2016/17 (rudens)

Starptautisks vienas dienas vasaras sezonas noslēgumā minifutbola turnīrs. Tas ir amatieru minifutbola turnīrs formātā 5+1 uz telpu futbola vārtiem ar 10 minušu spēles laiku. “Strong” kausa izcīņā piedalījās 19 dalībnieki, tostarp astoņas ārvalstu. Komandas sadalītas 2 līgās izspēlējot apļa spēles katra ar katru un noskaidrojot labākos.

Mēs startējām ar komandu “Rīgas Pašvaldības Policija” piedalījāmies “Biznesa līgā”.

STRONG KAUSS 2016

9. komandu konkurencē palikām 7. vietā, 2. uzvaras; 3. neizšķirti un 3. zaudējumi.

Mateja futbola līga

Minifutbola turnīrs formātā 5+1. Regulārā sezona norisinājās visas ziemas garumā “Olimpiskā SC” hallē uz sintētiskā seguma un telpu futbola vārtiem. Turnīra formāts bija regulārā sezona 2 grupas pa 8 komandas. 4 komandas no katras grupas kvalificējās uz izslēgšanas spēlēm. Turnīrā startējām ar nosaukumu “Prioritāte”.

Sezonā tika aizvadīta uz uzvaru viļņa. Pamatturnīrā tika zaudēta tikai viena spēle. Playoff tika pārvarēts un finālā izspēlējām 2012/13 atkārtojumu atkal pret “Husky”. Diemžēl tika piedzīvota neveiksme ar rezultātu 1:2. Vienīgais mierinājums bija visu individuālo balvu izcīnīšana.

Rīgas čempionāts telpu futbolā “Alternatīvā” jeb 2.līga.

2016/17 gada sezonā Rīgas Futbola Federācija telpu futbolā atjaunoja 3.līgu, jeb šosezon to nosauca par  “Alternatīvo līgu”. Šis turnīrs pēc ranga bija 3.spēcīgākais Rīgā un 5 Latvijas mērogā telpu futbolā. Turnīrā piedarījāmies ar Rīgas Pašvaldības policijas futbola komandas nosaukumu.

Turnīrs norisinājās 6 mēnešu garumā, sezona izdevās lieliska. RPP futbola komanda 12 komandu konkurencē ieguva 1.vietu. Nākošo sezonu RPP jāsper viens solis augstāk, spēlēsim 2. līgā. Kopā sezonā tika izcīnītas 8 uzvaras, 2 reizes spēlēts neizšķirti un piedzīvots 1 zaudējums. Tas deva mums 26 punktus. Kopā tika iesisti 53 vārti un ielaisti 20. Bijām 2.rezultatīvākā komanda un mums bija drošākā aizsardzība. Rezultatīvākie komandas spēlētāji bija Renārs Kazus – 17 vārti un Jānis Kleperis 17 vārti. Sezonas noslēgumā kā turnīra labākie mūsu komandas spēlētāji ieguva virkni individuālo nomināciju. Par labāko spēlētāju tika atzīts RENĀRS KAZUS, labākais vārtu guvējs JĀNIS KLEPERIS un komandas menedžeris RINGOLDS PRĀVASTS.

Latvijas kauss telpu futbolā

Latvijas kauss telpu futbolā ir Latvijas mēroga sacensības telpu futbolā, kur sacenšas virslīgas un 1.līgas čempionāta, kā arī LFF reģionālo centru sacensību klubi. Šis turnīrs ir kvalitātes ziņā ļoti augsta līmeņa, prasa augstu kvalitāti gan no organizatoriskā aspekta, gan prasībām pret komandām. Turnīra organizatori ir Latvijas Telpu Futbola Asociācija. Izlozes kārtība 19. novembrī mūs ielozēja kausa spēli izbraukumā pret “Nīcas” telpu futbola komandu, kuri 2015/16 gada sezonā startēja 1.līgā, bet šajā sezonā nolēma startēt reģionālajā līgā. Maču tribīnēs noskatījās 150 līdzjutēji. Turnīrā startējām ar “ Rīgas Pašvaldības Policija komandu”.

Latvijas kauss telpu futbolā rpp

1/16 finālā ar 3:2 (2:1) uzvarēja “Nīca”. Mača 12. minūtē vadībā izvirzījās RPP, bet 18. minūtē Janeks Kreitāls rezultātu izlīdzināja. Divas minūtes vēlāk Edijs Čibulis jau vadībā izvirzīja nīceniekus 34. minūtē rīdzinieki panāca neizšķirtu 2:2. 35. minūtē Mārcis Štolceris “Nīcai” guva uzvaras vārtus – 3:2. Divas minūtes pirms mača beigām nīcenieki nopelnīja sesto sodu. Taču “Nīcas” vārtsargs Dāvis Leiteris atvairīja RPP sisto soda sitienu.