2015

Rīgas minifutbola turnīrs

Rīgas Minifutbola čempionātā jau otro gadu Rīgas Pašvaldības policijas futbola komanda piedalījās šajās Rīgas vadošajās minifutbola sacensībās. Trenera Yurija Trofimova vadībā treniņi notika Ķeizarmeža sporta laukumā.

RMC 2015 RPP

6 vieta 20 komandu konkurencē, pēdējā spēlē piekāpjoties BIB. Sezona noteikti ir ar pluss zīmi, taču ir neliela vilšanās sajūta ir, jo vēl 4 spēles pirms sezonas beigām atradāmies PIRMAJĀ VIETĀ tomēr šis rezultāts ir objektīvs un neveiksmēm ir skaidri iemesli, bet jebkurā gadījumā sezona ir izdevusies. Bijām viskorektākā komanda sezonā.

STRONG KAUSS 2015 (Rudens)

3.oktobrī, Rīgas Olimpiskajā sporta centra (OSC) futbola zālē notika apsardzes kompānijas “Strong” sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA) un Rīgas Futbola federāciju (RFF) organizētā minifutbola kausa izcīņa ar 18, tostarp piecu (!) ārvalstu, komandu piedalīšanos.
Turnīra nolikums paredz, ka medaļu komplekti tiks dalīti divās līgās, Biznesa un Premjer līgā. Abās līgās startēs pa deviņām vienībām, savā starpā aizvadot viena apļa turnīru. Spēles ilgums 12 minūtes.

STRONG kauss 2015 nepiedzīvojām nevienu zaudējumu, vinnējām 3 spēles un 5 spēlējām neizšķirti. Kopā iesitām 8 golus, ielaidām 3. Tomēr ar to mums nepietika, lai iegūtu medaļas, pietrūka viens iesists gols, lai izcīnītu 3. vietu.

strong kauss 2015 rpp

Rīgas telpu futbola čempionāts

Rīgas čempionāts telpu futbolā 2015/16 bija sadalīts 3 līgās pēc reitinga: Elites līga (8 komandas), 2.līga (16 komandas)un 3 līga (16 komandas)

Startējām otro sezonu telpu futbolā un turpinājām ar 2 līgu Rīgas zonā. Bet pārgājām uz jaunu sporta zāli IeM sporta centrā, kas bija izmēros mazāka un mums neērta. Vasaras beigās un telpu sezonas sākumā ar mums strādāja treneris Yurijs Trofimovs.

Turnīrs norisinājās 6 mēnešu garumā, 16 komandu konkurencē palikām 15.vietā. Un uz nākošo sezonu nokāpām viens solis zemāk, spēlēsim 3. līgā. Kopā sezonā tika izcīnītas 6 uzvaras, 3 reizes spēlēts neizšķirti un piedzīvoti 13 zaudējumi.

Kopā tika iesisti 57 vārti un ielaisti 83. Bijām 2.mazrezultatīvākā komanda un mums bija slikta aizsardzība. Rezultatīvākie komandas spēlētāji bija Renārs Kazus ar 23 vārtiem.